دکتر احمدزاده

دکتر مرضیه احمدزاده دارنده دکترای نرم‌افزارکامپیوتر و فوق لیسانس IT گرایش مهندسی نرم افزار از دانشگاه ناتینگهام انگلستان ، که در آن زمان دارای رتبه ۸۰ جهانی بوده است، میباشد. وی لیسانس مهندسی کامپیوتر، گرایش نرم افزار خود را از دانشگاه اصفهان دریافت نموده است. از شهریور ۱۳۸۵ به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی در دانشکده مهندسی کامپیوتر و فن آوری اطلاعات مشغول به کار بوده و دروس متعددی را در مقطع لیسانس و فوق لیسانس تدریس کرده است. از دیگر فعالیتهای آموزشی ایشان همکاری با دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز و دانشکده مدیریت انفورماتیک دانشگاه علوم پزشکی شیراز بوده است. همچنین راهنمایی پایان نامه های کارشناسی ارشد دانشجویان هر سه دانشکده را نیز بر عهده داشته است.

فعالیتهای تحقیقاتی ایشان در زمینه کامپیوتر از سال ۱۳۸۱ از دانشگاه ناتینگهام انگلستان آغاز شده است و تجربه ۳ سال تحلیل و طراحی سیستمها و برنامه نویسی در صنعت و ۱ سال همکاری در پژوهش در زمینه سایکو فیزیک در دانشگاه ناتینگهام را نیز داراست.

از فعالیتهای اجرایی ایشان میتوان به مسئولیت کمیته برگزاری و نظارت بر آزمون امتحانات نیمسال اول ۹۱-۹۲، ریاست دپارتمان مهندسی کامپیوتر و فن آوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شیراز و دبیر شورای انفورماتیک آن دانشگاه از دیماه ۹۱ اشاره کرد.

در حال حاضر ایشان عضو بورد review ژورنال علمی پژوهشی Information Technology Education   و ادیتوریال بورد ژورنال علمی پژوهشی Journal of Health Management & Informatics میباشد.

ایشان در سال ۱۳۸۱ برنده۳۰,۰۰۰  پوندی شهریه دکترا از دانشگاه ناتینگهام انگلستان شده است و در سال ۸۹ از طرف دانشگاه صنعتی شیراز به عنوان استاد نمونه بخش IT  معرفی شده است.

علاقمندی های تحقیقاتی ایشان شامل Data Mining، Computer Science Education ، HCI و امنیت است.

آدرس: شيراز، بلوار مدرس، دانشگاه صنعتي شيراز، دانشکده مهندسی کامپیوتر و فن آوری اطلاعات، كدپستي:  ۷۱۵۵۷- ۱۳۸۷۶

تلفن: ۷۲۶۱۳۹۱-۰۷۱۱

پست الکترونیکی: ahmadzadeh [at] sutech.ac.ir

0